• Collagen Mix Beauty

Dla skóry, włosów i zdrowia. Pomaga w walce z cellulitem.

Collagen Mix Beauty to więcej niż kolagen do picia. To innowacyjny i kompleksowy płynny suplement skomponowany tak, by zadowolić najbardziej wymagające osoby. Preparat skutecznie i szybko uzupełnia niedobory kolagenu oraz wspiera zdrowie skóry, włosów, kości i tkanki chrzęstnej, a także zębów i paznokci, a do tego jest smaczny i łatwy w użyciu.

Regularne stosowanie  Collagen MIX Beauty poprawia elastyczność i jędrność skóry oraz zapobiega jej wiotczeniu, wygładza zmarszczki i zapewnia skórze odpowiednią regenerację i nawilżenie. Collagen Mix Beauty wspomaga walkę z cellulitem.  Ponadto sprawia, że włosy stają się mocniejsze i bardziej gęste, zmniejsza się ich potencjał do wypadania.

Collagen MIX Beauty zawiera aż 10 000 mg (!) hydrolizowanego kolagenu morskiego typu I i III w unikalnej, wysoce przyswajalnej formule Pure Peptide®. Produkt  został wzbogacony o kwas hialuronowy, biotynę, krzem oraz zestaw witamin. Zawarta witamina C i krzem wspomagają biosyntezę kolagenu. Collagen Mix Beauty zawiera aż 19 aminokwasów niezbędnych dla zdrowia.