• o nas

collagen mix beauty dla skóry, włosów i paznokciMłodość, uroda i sprawność na dłużej.

Ludzkość od zarania swych dziejów poszukuje eliksiru młodości, formuły, która pozwoli zatrzymać czas i spowolnić procesy związane z jego upływem. Od zawsze szukamy sposobu na to, aby na jak  najdłużej zachować młodość, urodę i sprawność.

Taki też cel przyświecał nam gdy tworzyliśmy markę Collagen Mix.

Czy to jest możliwe?

Wiemy, że czasu nie da się cofnąć. Zdajemy sobie sprawę, że trudno go zatrzymać. Jesteśmy natomiast pewni, że można znacząco spowolnić procesy starzenia zachodzące w naszych organizmach. Można sprawić, że nasza skóra, włosy, stawy odzyskają swoją kondycję i na dłużej zachowamy nie tylko urodę ale i pełną sprawność.

Dzięki wyjątkowej formule połączenia życiodajnego kolagenu z wieloma starannie dobranymi naturalnymi składnikami najwyższej jakości uzyskaliśmy kompleksowe preparaty, które mogą nam w tym pomóc.

Zanim sięgniesz po inwazyjne metody z pogranicza kosmetyki i chirurgii plastycznej spróbuj naszej kuracji. Nie potrzebujesz ingerencji skalpela, by czuć się piękna i młoda. Regularna i długofalowa suplementacja preparatami Collagen Mix sprawi, że tak się poczujesz. Rekomendujemy 10-12 tygodni regularnego stosowania, aby odczuć i  zobaczyć efekty.

Warto o tym pomyśleć jak najwcześniej, bo procesy starzenia zaczynają się już po dwudziestym piątym roku życia (!) kiedy to nasz organizm zaczyna spowalniać produkcję kolagenu, by po sześćdziesiątym roku życia zatrzymać ją niemal całkowicie!

Z dumą prezentujemy linię produktów Collagen Mix, która powstała z pasji do piękna:

  • Collagen Mix Beauty i jego męski odpowiednik Collagen Mix for Men - suplementy diety stworzone specjalnie dla pięknej i elastycznej skóry, lśniących i mocnych włosów, zdrowych paznokci oraz ścięgien i stawów. Pomagają w walce z cellulitem, zmarszczkami i łysieniem.
  • Collagen Mix Active – suplement diety adresowany do osób aktywnych, sportowców oraz wszystkich borykających się z bólem stawów, także do osób starszych. Pomaga w regeneracji stawów i poprawia ich funkcjonowanie.

W ofercie naszego sklepu znajdą też Państwo inowacyjne produkty kosmetyczne: